ספירולינה – נותנת כוח

אצת הספירולינה מומלצת מאוד עבור ספורטאים ואנשים העוסקים בפעילות גופנית.
למה?

פעילות גופנית מאומצת, מכניסה את הגוף לסטרס, מאיצה ניצול נוטריאנטים בגוף וגורמת לחוסרים תזונתיים שבתורם פוגעים בכושר וביכולת ההתאוששות לאחר הפעילות. לכן, יש חשיבות גדולה לספק לגוף את חומרי הגלם שייגרמו לו לתפקד בצורה הטובה ביותר תחת העומס הרב בו הוא נמצא.

אצת הספירולינה עשירה בחלבון מלא בצורה של חומצות אמינו חופשיות (המכיל את כל שמונה חומצות האמינו החיוװיות), המסייע בבניית השריר ובהתאוששות מהירה לאחר המאמץ ומונע פירוק שריר.
החלבון המלא מסייע בפיתוח סיבולת ומסייע לבניית עצמות חזקות. יש חשיבות רבה לנושא הספיגה. ספיגת החלבון מן הספירולינה קלה ומהירה ואצל רוב האנשים טובה בהרבה מזו של בשר בקר.   ספירולינה במבצע!
בזמן פעילות גופנית, צריכת החמצן של הגוף גדלה, כתוצאה מכך יש עלייה בהתחמצנות ברמה התאית, תהליך שעלול לגרום נזק למבנה התא ולעייפות שרירית.  לקיחת ספירולינה תאפשר עשיית פעילות מאומצת יותר, והפחתה של הנזק הנגרם לשריר, זאת הודות למגוון הרחב של נוגדי החמצון הקיימים בה (ביניהםphycobiliproteins, c-phycocyanin, allophycocyanin) ולריבוי חומצת האמינו שהיא מכילה, המסייעות בסינתוז החלבונים ולהפחתת תשישות השרירים.

בנוסף, הספירולינה עוזרת לגוף לחזק את מערכת החיסון ומעודדת יצירת תאי B , תאי T ותאי NK, החשובים כל כך לעמידותו כנגד מחלות. שורה תחתונה – הספירולינה עוזרת לגוף לתפקד בצורה טובה יותר תחת עומס ולכן מומלצת לצריכה יומית במיוחד לספורטאים.

ומה אומרים הספורטאים?

שלומי חיימי, אלוף ישראל באופני הרים:
“מהיום שהתחלתי להשתמש בספירולינה פאסיפיקה מהוואי, הרגשתי את השיפור בביצועים, בסיבולת ובהתאוששות. היא טבעית ואיכותית מאוד עובדת מצוין בשבילי.”

ספירולינה במבצע!
טסמה מוגס, נציג ישראל למרתון באלימפיידת ריו: “ריצה דורשת הרבה מהגוף וצריך לתת לו את המקסימום בחזרה. הספירולינה נספגת בקלות וההרגשה נוחה – לי זה הכי חשוב”הספירולינה של ג’מוקה

  ספירולינה של חברת “Cyanotech”, יצרנית ספירולינה פסיפיקה האיכותית בעולם, המגדלת את הספירולינה בשמורת הטבע שבהוואי, נקייה מחומרי דישון והדברה. ספירולינה פאסיפיקה הינה בעלת הריכוז הגבוה ביותר של רכיבים ייחודיים (ײל פי מחקר השוואתי בין היצרנים המובילים בעולם).

הספירולינה מגיעה בטבליות או באבקה. המנה היומית המומלצת היא 3 גרם (6 טבליות או 1 כפית- להמסה במים או בשייק). בשל ההשפעה המעוררת של הספירולינה אנחנו ממליצים לצרוך במהלך היום

מוזמנים לשתף חברים ולאפשר גם להם להינות ממבצע זוגות
Share

ספירולינה במבצע!
למידע נוסף היכנסו לאתר ג’מוקה – jammoka.com