ביוזנטין אסטזנטין ובריאות העיניים

אורות כחולים ובריאות העינים

נכתב על ג'מוקה פורסם מוצרי בריאות

מכירים את זה שעם כל שנה שחולפת, היכולת לקרוא את רשימות המרכיבים המיניאטוריות על גבי אריזות מזון הולכת ויורדת? לא משנה כמה מנסים לשחק עם הזווית והמרחק – זה הולך ונהיה בלתי אפשרי. הראייה שלנו הולכת ונחלשת עם הגיל והשנים. אין מנוס מכך. אבל יש עוד כמה גורמים מלבד גיל שתורמים לירידה בראייה.

אחד האויבים הכי גדולים לעיניים שלנו הוא מה שמכונה "אור כחול". אור כחול הוא כל אותם אורות הבוקעים ממסכי מחשב, טלוויזיות וטלפונים סלולריים. אורות כחולים, להבדיל מאורות אחרים שהעין שלנו נחשפת אליהם, מסוגלים לחדור אל הרשתית ולגרום לנזק שיכול להוביל לנזקים ניווניים ואף לאובדן ראייה. כאשר אנחנו נחשפים למעט אור כחול טבעי, כמו מהשמש, העיניים שלנו יודעות כיצד להתמודד עימו. כאשר מרבית היום, כפי שקורה להרבה מאוד אנשים בימינו, אנחנו חשופים לאורות כחולים, ובייחוד בלילה, מתחילה תחושת עייפות בעיניים, יובש, כאבי ראש, ראייה לא חדה, ובאופן כללי קושי בריכוז וקושי בשינה. חשיפה לאורות כחולים בשעות הערב והלילה היא במיוחד לא מומלצת ויכולה לדכא הפרשת מלטונין ולהרחיק את השינה. אז אם אתם מתקשים להירדם ומנסים להעביר את הזמן עם הסמארטפון במיטה, כדאי מאוד שתשקלו לעבור לספר.

כמה שפחות כחולים
ראשית, מנסים להפחית. עושים הפסקות כל רבע שעה ונותנים לעיניים לנוח והכי חשוב – דואגים שיהיה לסמארטפון שלכם ולמחשב הביתי זכוכית שמגינה מפני אורות כחולים. ויש עוד מה לעשות. כאן נכנסת משפחת הקרטנואידים. כולנו גדלנו על האמרה שגזר טוב לעיניים ואכן כך הוא. הבטא קרוטן, נוגד החמצון שמצוי בגזר, אכן מיטיב עם העיניים. אבל יש נוגד חמצון שיודע ויכול לעבוד על העיניים שלנו כפי שאף חומר אחר לא יכול – ביוזנטין – אסטנזנטין טבעי, נוגד חמצון שגם הוא מגיע ממשפחת הקרטנואידים וניחן ביכולת ייחודית לחצות דרך שכבות הרשתית ולחדור אליה.

הוא מסייע במצבי עייפות כרונית בעיניים, מפחית תחושת שריפה, יובש וכאב ותורם לשיפור הראייה. תכירו את הביוזנטין, התוסף הכי רלוונטי לעיניים שלכם.


את האסטזנטין (Astaxanthin)  מפיקים מאצה בשם המטוקוקוס פולאביס Haematococcus pluvialis)). בשנים האחרונות האסטזנטין נחקר רבות, כנוגד דלקת והן כנוגד חמצון שמסייע במניעת אלצהיימר ושבץ.  כיום יש גם ניסויים קליניים בבני אדם המצביעים על התמיכה הנרחבת שמעניק האסטזנטין לבריאות העין. הוא מסייע להקלה ומניעה של רטינופתיה סוכרתית, ניוון מקולרי ועייפות כרונית בעיניים. הוא מפחית עומס ומאמץ לאחר שהות ממושכת מול אורות כחולים, מאפשר לעדשת העין את הכוונון המתאים ליצירת פוקוס במקרים של ראייה מטושטשת, מפחית תחושת שריפה, יובש וכאב ותורם לשיפור הראייה בכלל.
נטילת אסטזנטין באופן קבוע יכולה גם לשפר נזק קיים וגם למנוע נזקים עתידיים. אם תוסיפו לכך גם תזונה עשירה בנוגדי חמצון ממשפחת הקרטנואידים והפחתה של אורות כחולים או לפחות שימוש מושכל בהם, תוכלו לשמור על העיניים שלכם לשנים רבות יותר.

לרכישת ביוזנטין במבצע 99 ש"ח כולל משלוח, הכניסו קוד קופון: menta
כמה שיותר כתומים
גם תזונה יכולה לתמוך ולשפר את הראייה. ירקות כתומים, המכילים בטא קרוטן, הם השחקנים הראשיים. בטטה, גזר ודלעת לסוגיה הם יעילים מאוד למטרה זו ומכילים קרוטן, שהופך בגוף לוויטמין A, שחיוני לראייה. גם ירקות שמכילים ויטמין C הם חשובים, כמו פלפל, ברוקולי, פירות הדר ותותים.
אגוזים מאיכות טובה, רצוי כאלה שאתם מפצחים בעצמכם, מכילים ויטמין E, שמסייע במניעת קטרקט. וכמובן אבוקדו, שמכיל כמויות גבוהות מאוד של לוטאין, שחשוב מאוד למניעת קטרקט וניוון מקולרי ובנוסף מכיל גם שפע של ויטמין A וויטמין E ונותן תמיכה טובה גם במצבי יובש.

לרכישת ביוזנטין במבצע 99 ש"ח כולל משלוח, הכניסו קוד קופון: menta

תגיות: ,

  • Logo 01

  • Logo 02

  • Logo 03

  • Logo 04

  • Logo 05

  • Logo 06

  • Logo 07

  • Logo 08